Наша філософіяНаша мета 

Наша мета надавати клієнтам ефективні та дієві рішення складних бізнес-проблем швидко і конфіденційно. Ми пропонуємо повний діапазон послуг з корпоративного управління, технічного обслуговування, консультації з питань оподаткування, фінансового управління та ведення бухгалтерського обліку, підготовки фінансової звітності, аудиторські послуги та послуги банківського посередництва.

 

Виконавчий директор

Спірос Стиліаноу/ Spyros Stylianou
Г-н Спірос Стиліаноу закінчив Європейський університет на Кіпрі. Він отримав ступінь магістра в галузі ділового адміністрування. Він має 20-річний досвід роботи в галузі управління бізнесом, консультування з питань місцевих податків і міжнародного планування податків компаній. Він є автором численних статей з питань оподаткування. Його статті постійно друкуються у фінансових газетах на Кіпрі. У минулому він працював протягом 14 років в податкових службах великої трійки аудиторських фірм на Кіпрі. 

Він також є виконавчим директором компаній S & S Management Services Ltd i Leviter Holdings Ltd. Група працює на Кіпрі та в Європі і надає повний спектр послуг для місцевих і міжнародних корпоративних клієнтів, які мають активи високої вартості. Група надає консультації з питань податкового та бізнес-консалтингу та забезпечує підтримку власного капіталу. 

В даний час г-н Спірос Стиліноу працює в якості виконавчого директора в багатьох компаніях на Кіпрі.